Hizmetlerimiz


Aksoy Bilgisayar olarak önceliğimiz, gerek marka bilgisayar satışında gerekse montaj bilgisayar satışında geniş bir ürün-fiyat yelpazesi yanında, teknik desteğimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktır.

Ücretsiz Kurulum

Müşterilerimizin firmamızdan satın aldıkları ürünlerin ücretsiz olarak kurulumları, deneyimli personelimiz tarafından gerçekleştirmektedir.

Garantili Onarım - Servis Takibi Firmamızdan satın alınan garanti kapsamındaki ürünlerin arızası durumunda, yetkili servislerindeki garanti takibi firmamız tarafınadan gerçekleştirilir. Müşterimiz garanti kapsamındaki ürünü mağazamıza getirerek teslim eder. Ürün yetkili servise ulaştırılır. Ürün serviste kaldığı sürece müşterimize her adımda bilgilendirme yapılır. Servis tarafından arızası giderilen ürün tekrar mağazamıza gelir ve müşterimize mağazamızdan teslim edilir.

Geçici Ürün Temini* Arızalı ürünün yetkili serviste kaldığı süre zarfında muadil bir ürünü, asıl ürün servisten gelinceye kadar müşterimize konsinye olarak vermekteyiz.

* Muadil ürün temini uygun olan stoklarla sınırlıdır.