Kurumsal


Aksoy Bilgisayar, 2002 yıllından bu yana bilgisayar ve network sistemlerinden güvenlik ve alarm sistemlerine, telefon santral sistemlerinden merkezi uydu sistemlerine, yazıcı bakım ve onarımından kartuş dolumuna kadar, tüm ihtiyaçlarınıza hizmet vermektedir. Genç, dinamik, tecrübeli ve çözüm odaklı personeli ile hizmet vermeyi ilke edinen firmamız İstanbul / Bayrampaşa'da bulunan merkez tesisi ile İstanbul geneline yaygın servis ağı sunmakla beraber, Türkiye geneline de kargo aracılığı ile hizmet vermektedir.


Aksoy Bilgisayar üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, son teknolojiyi kullanan yenilikçi öncü uygulamaları ve geniş tecrübesi ile bir marka oluşturmanın onuruyla çalışmalarını rakiplerinden daima bir adım ileride sürdürmeyi vizyon edinmiştir.


Firmamızın tescilli markası AMB ile siz değerli müşterilerimize yazıcı sarf malzemeleri alanında kurumsal ve düşük maliyetli çözümler sunmaktayız.


Vizyon

Sağladığımız ürün ve hizmetlerle sektördeki müşteri odaklı yegane lider olmak.


Misyon

Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin bilgisayar teknolojileri hizmetlerimizle teknolojiden geri kalmamalarını sağlayarak hayatını kolaylaştırmak, güvenlik sistemlerimizle can ve mal varlığını korumak, iletişim hizmetlerimizle dünyayla ve sevdikleriyle bağlarını güçlendirmek.


Marka Değerleri

Müşteri odaklılık, güvenilirlik, dürüstlük, çözümcülük, yenilikçilik.